Відгуки про компанію Дитячі тканини гуртом і в роздріб
- Виктория Ц.
Бязь вражаюча. Я вже незню які ще приємні слова писати співробітникам цього магазину, бо в мене хоч і маленькі замовлення але спілкування завжди дуже приємне, та з повагою.
- Виктория Ц.
Це було моє четверте або п'яте замовлення і як завжди все на вищому рівні. У день замовлення зв'язатися я все оплатила і твар був відправлений. Обожнюю всіх працівників, та їх тканини. Дякую за сервіс.
- Світлана П.
- Оксана Г.
- Вікторія Б.
- Олена Д.
- Наталя Б.
- Світлана П.
- Маргарита Б.
- Аліна М.
Дуже дякую за тканини. Приємно здивував подарунок до покупки)
