Відгуки про компанію Дитячі тканини гуртом і в роздріб
- Вікторія Ш.
- Наталія С.
- Олександра Д.
Як завжди все на висоті. Дякую, купую не перший і не останній раз!
- Олена В.
- Алена Г.
- Виктор К.
- Людмила О.
тканина дуже гарна, приємна на дотик...
окреме дякую за сюрприз - подарунок, сантиметр😊,
хоча їх в мене є декілька, все ж було дуже приємно!
ще раз дуже вам дякую! 🌺 - Маріанна Г.
- Ольга Д.
- Юлия З.
Тканинки чудові, якісні
