Отзывы о компании Детские ткани оптом и в розницу
- Світлана К.
- Валентина К.
Дуже задоволена обслуговуванням, дякую за подаруночок. Тканина виявилася красивішою, ніж на фото. Приємно здивована, що відріз відрізаний по витягнутій ниточці, його уже не потрібно рівняти. Дякую працівникам магазину! Ви - супер!
- Катерина З.
дуже дякую за подаруночек ❤️
- Інна Л.
Щиро дякую❤️
- Алла К.
- Софія С.
- Анастасія К.
- Тетяна О.
- Ірина К.
Замовляла вперше.Тканина прийшла шикарної якості.Швидка і недорога доставка Укрпоштою вийшла.Дякую за подарунок-сюрприз ,приємно.Буду заказувати у цього продавця ще.Рекомендую всім.
- Тетяна Б.
